TELEORMAN: Maşini, în flăcări! Din fericire, nu s-au înregistrat victime

Sursa foto: ISU Teleorman
Două autoturisme, o autilitară marca Ford şi un Opel, au ars astăzi în localităţile Baciu şi Buzescu, din judeţul Teleorman. Pentru stingerea incendiilor au intervenit pompierii de la detaşamentele din Alexandria şi Videle.
Cauza probabilă a evenimentelor – scurtcircuit produs la instalaţiile electrice. Pagubele produse s-au ridicat la 6.500 de lei, respectiv 3.500 de lei. Din fericire, nu s-au înregistrat victime.

















