Știri, Muntenia-Sud, România|sâmbătă, iunie 27, 2026
Sunteți Aici Home » SOCIAL » TELEORMAN: Maşini, în flăcări! Din fericire, nu s-au înregistrat victime

TELEORMAN: Maşini, în flăcări! Din fericire, nu s-au înregistrat victime 

Două autoturisme, o autilitară marca Ford şi un Opel, au ars astăzi în localităţile Baciu şi Buzescu, din judeţul Teleorman. Pentru stingerea incendiilor au intervenit pompierii de la detaşamentele din Alexandria şi Videle.

Cauza probabilă a evenimentelor – scurtcircuit produs la instalaţiile electrice. Pagubele produse s-au ridicat la 6.500 de lei, respectiv 3.500 de lei. Din fericire, nu s-au înregistrat victime.

View My Stats