Știri, Muntenia-Sud, România|miercuri, iunie 24, 2026
Sunteți Aici Home » centrul medical

centrul medical

INAUGURAT ASTĂZI, FUNCŢIONAL ABIA DE LA 1 IUNIE! Centrul de Sănătate de la Titu mai are nevoie de un acord din partea Ministerului

Autorităţile de la Titu au ales să taie panglica inaugurală astăzi, pentru ca ziua oraşului, sărbătorită în fiecare an pe 21 mai, când credincioşii îi celebrează pe Sfinţii Împăraţi Constantin şi Elena, să nu treacă neobservată, administraţia locală nedispunând de fonduri pentru a organiza altfel de manifestări. Locuitorii din Titu nu au avut încotro decât să se mulţumească cu ...Articol Complet
View My Stats