Minuni… liberale!

Întâi i-a tratat pe ziarişti cu sictir, apoi le-a plâns de milă! La ultima conferinţă de presă a PNL Dâmboviţa, preşedintele Cezar Preda a deplâns soarta jurnaliştilor, obligaţi să alerge de la o conferinţă la alta pentru a nu scăpa informaţia, deşi nu o duc deloc bine din punct de vedere financiar.
CITEŞTE ŞI: Răfuiala liberală cu presa…
„Nu vă puteţi clona, iar situaţia dumneavoastră nu vă permite să aveţi atâţia reporteri câte partide vor să facă simultan conferinţe de presă”, a spus şeful PNL Dâmboviţa.

















