FOTBAL: Urban Titu a solicitat la FRF să continue în Liga a 3-a

Oficialii de la Urban Titu au înaintat cerere către Federația Română de Fotbal, solicitând să rămână în Liga a 3-a, după ce echipa a încheiat ediția trecută pe ultimul loc și a retrogradat în Liga a 4-a.
Rămâne de văzut dacă FRF va răspunde favorabil echipei din sudul județului Dâmbovița doar pentru că deține o bază sportivă excelentă șinu au avut loc incidente cu suporterii și jucătorii.
Dincolo de decizia FRF, la Urban Titu rămân problemele de ordin financiar, jucătorii neprimindu-și salariile de mai multe luni. În plus, majoritatea sunt la sfârșit de contract și nu mai vor să continue la Titu exact din cauza restanțelor.
Articol postat in categoria: SPORT

















