Autostrada A1, inundată cu… lapte

Un TIR care transporta lapte la cutie a fost implicat într-un accident rutier pe Autostrada București-Pitești. Din fericire nu au fost persoane rănite. Echipajele Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dâmbovița au fost concentrate pentru spălarea carosabilului inundat cu lapte.
Articol postat in categoria: ACTUALITATE

















