Căutare
-
-
-
Vremea in Muntenia
-
HOROSCOP
Parteneri
roviniete
LA ULMI, CAMERELE VIDEO ÎI SURPRIND PE ȘOFERII CARE CIRCULĂ FĂRĂ ROVINIETĂ! Amenzile sunt trimise prin poștă
De câteva zile, pe DN 71, Târgoviște-București, în localitatea Ulmi, au fost montate camere video, menite să-i depisteze în trafic pe șoferii care circulă pe drumul național fără să-și achiziționeze rovinietă. Amenzile vor fi trimise prin poștă, la adresa din certificatul de înmatriculare al mașinii. Cuantumul acestora pot ajunge până la 4.500 de lei, pentru autovehiculele de transport marfă. ...Articol Complet

















