Căutare
-
-
-
Vremea in Muntenia
-
HOROSCOP
Parteneri
monica ilie
TÂRGOVIŞTE: Cine sunt noii viceprimari ai municipiului, Monica Ilie şi Cătălin Rădulescu?
Consilierii locali târgovişteni i-au desemnat în această după-amiază, prin vot secret, pe cei doi viceprimari ai municipiului. Propunerile PSD, aşa cum a anunţat preşedintele Adrian Ţuţuianu în urmă cu două săptămâni, au fost Monica Ilie şi Cătălin Rădulescu. Având în vedere configuraţia politică din CLM Târgovişte, liberalii nu au avut nicio nominalizare, pentru că, oricum, ar fi fost degeaba.Articol Complet
DECIZIE: Monica Ilie şi Cătălin Rădulescu vor fi viceprimarii Târgoviştei
În sfârşit, PSD Dâmboviţa a decis cine va fi noul viceprimar al municipiului Târgovişte, funcţie rămasă vacantă după alegerea lui Carmen Holban ca deputat în decembrie 2016. De asemenea, ...Articol Complet


















